Індівідуальні теплові пункти (ІТП)

Погода на вулиці суттєво впливає на температуру всередині наших будинків. Саме для цього в ІТП вводиться так зване Погодозалежні регулювання. Для цього до контролера ІТП підключається датчик зовнішньої температури. І в разі теплої, сонячної погоди контролер зменшує кількість споживаного теплоносія. Так само контролер ІТП зобов’язаний підтримувати функцію роботи за розкладом. Ця функція дозволяє встановити тимчасові проміжки протягом доби з різною температурою опалення. Наприклад в будні дні днем ​​більшість людей знаходиться на роботі і в підтримці високої температури квартир немає необхідності тоді контролер, за встановленим розкладом, знижує споживання енергоносія. Так само важливо те, що завдяки встановленим в ІТП насосів (з частотним регулюванням) прискорюється прохід води по стояках, що в свою чергу привід до згладжування різниці температур верхніх і нижніх поверхів.

ТОВ «Монада» проектує, монтує і запускає в експлуатацію індивідуальні теплові пункти з незалежною схемою підключення (ІТП). Працюємо в Україні. Здійснюється гідравлічна розв’язка контуру теплових мереж та системи опалення житлового будинку. Економія в оплаті за опалення – близько 35 відсотків.

У нашому розумінні сприяння ОСББ в питаннях енергоефективності – це в першу чергу застосування позитивного досвіду по залученню допомоги із зовнішніх фінансових джерел для створення комфорту в будинку і навколо нього.

Поради фахівця “Монади” при виборі Індивідуального теплового пункту для ОСББ

Що ми робимо :

 • 1. Проектуємо

  Проектування індивідуальних теплових пунктів починається з отримання технічного завдання та технічних умов роботи майбутнього об’єкта. Ці документи включають в себе наступні дані: 1) теплове навантаження; 2) параметри підключення до інженерних мереж; 3) тип теплоносія; 4) архітектурно-будівельні дані будівлі; 5) графік температурного режиму з розрахунком тепловтрат і деякі інші.

 • 2. Монтаж та наладка ІТП

  Після узгодження проекту починається підбір і замовлення обладнання. Компанія “Монада” рекомендує встановлювати на теплових пунктах погодозалежної автоматику регулювання системи опалення. Дана система забезпечує економію споживаної теплової енергії при максимально ефективній роботі системи отопленія.Сістема автоматичного регулювання складається з контролера температури, регулюючих клапанів, накладних температурних датчиків і датчика зовнішньої температури повітря.

  Монтаж ІТП забезпечує розподіл тепла в квартири будинку. Також ІТП дозволяє знизити використання теплоенергії при підвищенні температури зовнішнього повітря.

 • 3. Обслуговування та гарантія

  Обслуговування тепловых пунктів є одним з основних напрямків діяльності нашої компанії “Монада”. Аттестованный персонал проводить технічне обслуговування ІТП відповідно до всіх вимог діючої нормативно-правової документації. В вартість технічного обслуговування індивідуального теплового пункту (ІТП, ЦТП) включено контроль та оптимізація споживання теплової енергії.

  У вартість технічного обслуговування також входить гідравлічні випробування трубопроводів перед початком опалювального сезону з наданням необхідної документації до контролюючих органів. Ми гарантуємо Вам, що Ваше обладнання прослужить максимально довго.

Наш сайт з проектування, монтажу та обслуговування ІТП

Наше портфоліо