ТОВ МОНАДА ГРУП

Компанія «Монада Груп» заснована в місті Дніпро. Ми спеціалізуємся в області постачання електрообладнання та світлотехніки для промисловості, будівництва, енергетики.

Компанія «Монада Груп» — це згуртований колектив професіоналів чисельністю понад 30 чоловік, здатний вирішувати широкий спектр завдань по обслуговуванню клієнтів фірми. Головне для наших співробітників максимальне задоволення Ваших потреб в якісному обладнанні та забезпечення максимального комфорту для життєдіяльності людей і ведення виробничих і технологічних процесів.

Також компанія надає послуги з проектування, продажу та монтажу систем вентиляції, опалення, кондиціювання, освітлення, ІТП, та систем автоматизації приміщень.

НАШ ДОСВІД

Продаж електрообладнання - більш ніж 20 років
Монтаж і обслуговування систем вентиляції, опалення, кондиціонування - 18 років
Розподільний щити, системи керування - 8 років
Проектування, монтаж ІТП - 3 роки

Привітання директора компанії

Радий вітати вас від імені компанії «Монада Груп». На нашому офіційному сайті ви можете ознайомитися з каталогом продукції та послугами компанії. Сьогодні «Монада Груп» – це сучасна компанія, яка динамічно розвивається, завоювала визнання і довіру споживачів, офіційний партнер багатьох відомих світових виробників електрообладнання. Компанія складається з команди професійних співробітників, ми орієнтуємося на довгострокову співпрацю і будуємо наші відносини з діловими партнерами на взаємовигідних умовах.

Константин Обелец

Директор ТОВ “Монада Груп”
0
Фахівців
0
Задоволених клієнтів
0
Успішних проектів

НАШІ КЛІЄНТИ