Індівідуальні теплові пункти (ІТП)

Погода на вулиці суттєво впливає на температуру всередині наших будинків. Саме для цього в ІТП вводиться так зване Погодозалежні регулювання. Для цього до контролера ІТП підключається датчик зовнішньої температури. І в разі теплої, сонячної погоди контролер зменшує кількість споживаного теплоносія. Так само контролер ІТП зобов’язаний підтримувати функцію роботи за розкладом. Ця функція дозволяє встановити тимчасові проміжки протягом доби з різною температурою опалення. Наприклад в будні дні днем ​​більшість людей знаходиться на роботі і в підтримці високої температури квартир немає необхідності тоді контролер, за встановленим розкладом, знижує споживання енергоносія. Так само важливо те, що завдяки встановленим в ІТП насосів (з частотним регулюванням) прискорюється прохід води по стояках, що в свою чергу привід до згладжування різниці температур верхніх і нижніх поверхів.

ТОВ «Монада Груп» проектує, монтує і запускає в експлуатацію індивідуальні теплові пункти з незалежною схемою підключення (ІТП). Працюємо в Україні. Здійснюється гідравлічна розв’язка контуру теплових мереж та системи опалення житлового будинку. Економія в оплаті за опалення – близько 35 відсотків.

У нашому розумінні сприяння ОСББ в питаннях енергоефективності – це в першу чергу застосування позитивного досвіду по залученню допомоги із зовнішніх фінансових джерел для створення комфорту в будинку і навколо нього.

Поради фахівця “Монади Груп” при виборі Індивідуального теплового пункту для ОСББ

Що ми робимо :

 • 1. Проектуємо

  Проектування індивідуальних теплових пунктів починається з отримання технічного завдання та технічних умов роботи майбутнього об’єкта. Ці документи включають в себе наступні дані: 1) теплове навантаження; 2) параметри підключення до інженерних мереж; 3) тип теплоносія; 4) архітектурно-будівельні дані будівлі; 5) графік температурного режиму з розрахунком тепловтрат і деякі інші.

 • 2. Монтаж та наладка ІТП

  Після узгодження проекту починається підбір і замовлення обладнання. Компанія “Монада Груп” рекомендує встановлювати на теплових пунктах погодозалежної автоматику регулювання системи опалення. Дана система забезпечує економію споживаної теплової енергії при максимально ефективній роботі системи отопленія.Сістема автоматичного регулювання складається з контролера температури, регулюючих клапанів, накладних температурних датчиків і датчика зовнішньої температури повітря.

  Монтаж ІТП забезпечує розподіл тепла в квартири будинку. Також ІТП дозволяє знизити використання теплоенергії при підвищенні температури зовнішнього повітря.

 • 3. Обслуговування та гарантія

  Обслуговування тепловых пунктів є одним з основних напрямків діяльності нашої компанії “Монада Груп”. Аттестованный персонал проводить технічне обслуговування ІТП відповідно до всіх вимог діючої нормативно-правової документації. В вартість технічного обслуговування індивідуального теплового пункту (ІТП, ЦТП) включено контроль та оптимізація споживання теплової енергії.

  У вартість технічного обслуговування також входить гідравлічні випробування трубопроводів перед початком опалювального сезону з наданням необхідної документації до контролюючих органів. Ми гарантуємо Вам, що Ваше обладнання прослужить максимально довго.

Наше портфоліо