Системи вентиляції

Компанія “Монада Груп” пропонує проектування, монтаж, запуском та обслуговування промислових вентиляційних систем. Ми пропонуємо варіанти системи вентиляції, які можуть бути встановлені на підприємствах легкої, харчової, фармацевтичної, хімічної промисловості, на складах, заводах, у виробничих приміщеннях.

До кожного проекту ми виконуємо індивідуальний підхід, що дозволяє створювати унікальні вентиляційні системи з урахуванням особливостей самої будівлі і його функціонального призначення. На етапі проектування ми прислухаємося до Ваших побажань і виконуємо їх, якщо вони не суперечать санітарним і будівельним нормам. Кінцевий проект повністю відповідає всім законодавчим нормам, що гарантує тривалий термін служби.

Що ми робимо :

 • 1. Проектуємо

  Проектування системи вентиляції починається з отримання технічного завдання та технічних умов роботи майбутнього об’єкта. Комплекс робіт, включає в себе: огляд будівлі з метою виявлення всіх його особливостей, розрахунок інтенсивності повітрообміну; аеродинамічний і акустичний підрахунок, розрахунок перетину і компресії повітропроводів; розрахунок оптимальної потужності вентиляційного обладнання, вибір розміру і типу воздуховодов; розрахунок оптимальної потужності вентиляційного обладнання; створення схеми вентиляційної системи; підбір обладнання і матеріалів; узгодження готового проекту з замовником та з відповідними інстанціями.

 • 2. Монтаж та наладка вентиляції

  Наша компанія встановлює вентиляційні системи у всіх сучасних будівлях і приміщеннях з дотриманням всіх регламентуючих норм і правил. Програма монтажу і пусконалагоджувальних заходів для експлуатації всього проекту здійснюється поетапно. Так як основними компонентами конструкції систем промислової вентиляції є повітроводи, необхідно провести загальнобудівельні роботи: пробити отвори, підготувати перегородки.

  Монтаж системи передбачає встановлення вентиляторів, що регулюють вузли для водного нагрівача, чілерів або компресорно-конденсаторних блоків, автоматики. Після складання в обов’язковому порядку проводяться випробувальні роботи.

 • 3. Обслуговування та гарантія

  В технічне обслуговування вентиляції входить багато процесів, без яких припливно-витяжна установка може не тільки втрачати свою продуктивність, але і нашкодити здоров’ю.

  В першу чергу, це заміна фільтруючих елементів, оскільки фільтр з часом забивається пилом і не може більше якісно виконувати свої функції. Не кажучи вже про зниження його пропускної спроможності.