ТОВ МОНАДА

Компанія «Монада» заснована в місті Запоріжжя в 1996 році. Ми спеціалізуємся в області постачання електрообладнання та світлотехніки для промисловості, будівництва, енергетики.

Компанія «Монада» — це згуртований колектив професіоналів чисельністю понад 30 чоловік, здатний вирішувати широкий спектр завдань по обслуговуванню клієнтів фірми. Головне для наших співробітників максимальне задоволення Ваших потреб в якісному обладнанні та забезпечення максимального комфорту для життєдіяльності людей і ведення виробничих і технологічних процесів.

Також компанія надає послуги з проектування, продажу та монтажу систем вентиляції, опалення, кондиціювання, освітлення, ІТП, та систем автоматизації приміщень.

НАШ ДОСВІД

Продаж електрообладнання - більш ніж 20 років
Монтаж і обслуговування систем вентиляції, опалення, кондиціонування - 18 років
Розподільний щити, системи керування - 8 років
Проектування, монтаж ІТП - 3 роки

Привітання директора компанії

Радий вітати вас від імені компанії «Монада». На нашому офіційному сайті ви можете ознайомитися з каталогом продукції та послугами компанії. Сьогодні «Монада» – це сучасна компанія, яка динамічно розвивається, завоювала визнання і довіру споживачів, офіційний партнер багатьох відомих світових виробників електрообладнання. Компанія складається з команди професійних співробітників, ми орієнтуємося на довгострокову співпрацю і будуємо наші відносини з діловими партнерами на взаємовигідних умовах.

Константин Обелец

Директор ТОВ “Монада”
0
Фахівців
0
Задоволених клієнтів
0
Успішних проектів

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Досвід

Ми були одними з перших, і залишаємося одними з кращих постачальників електрообладнання

Фахівці

Ми здатні вирішувати широкий спектр завдань по обслуговуванню наших клієнтів: поставки електрообладнання, проектування і монтаж інженерних систем

Якість

Строгий контроль якості на всіх етапах роботи

Ціни

Гнучкі ціни, які завжди коригуються на користь замовників, виходячи з Ваших бажань і можливостей

ФОТО КОМПАНІЇ

НАШІ КЛІЄНТИ